Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání

Kód: 7433065

Úplný název:

Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání (Sobotka Richard): Príbeh z beskydských hor, lesu, údolí a strání

Autor a popis:

Sobotka Richard, Víkend, 192 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
170 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Měl jsem svého prvního srnečka vyhlédnutého ve Šlahorkách. Vycházel pokaždé ráno a večer ve stejnou hodinu, jako kdyby ho provázkem k mladému bučku uvázal. Byl už tak uvyklý na poklid, že ani moc nedával pozor. Netušil, že ležím nedaleko v trávě, stačilo několik stébel poodhrnout a měl jsem ho na mušce, mohl jsem střílet.
Ruce se mi třásly jako při zimnici, muška poskakovala po stromech, po obloze, ne a ne se usadit srnečkovi na komoře. Konečně jsem se vydýchal, získal trochu klidu. Měl jsem srnečka na šedesát kroků. Zadržel jsem dech, jedno oko přimhouřil, prst lehce posunul spoušť - Bááách! Konečně rána zahřměla. Hory si ji podávaly několikerou ozvěnou. Pažba pušky, jak jsem ji držel ledabyle po frajersky, mi málem vyrazila zuby, pořádně mne třískla do ramene.
Srneček stal, díval se na mne ... Ani škrábnutý nebyl.
Starý hajný Štěpán Lukašík, kdysi věhlasný pytlák, vypraví dramatické příběhy z malebných Beskyd o pytlácích, hajných, horách, údolích a divoké zvěři, kterou lovil i chránil.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Plný batoh pytláckých příběhů IV - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání