Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy

Kód: 7277233

Úplný název:

Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy (Pohorecký Vladimír):

Autor a popis:

Pohorecký Vladimír, Libri, 208 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
223 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor, známý širší veřejnosti svými populárními knížkami o hradech a rozhlednách, se tentokrát pokouší alespoň zčásti zmapovat rychle mizející fenomén naší krajiny - triangulační věže. Opírá se přitom jak o materiál z geodetického ústavu, tak především o vlastní dlouhodobě pořizovanou fotodokumentaci, jejíž počátky spadají do padesátých let 20. století. Kniha si neklade za cíl komplexní zmapování kdysi doslova nesčetných triangulačních bodů a věží, ale seznamuje s jednotlivými typy dřevěných a výjimečně i kamenných věží a některé oblasti, a zejména významné vyhlídky do krajů mapuje i detailněji. Publikace tak zároveň poslouží jako originální turistický průvodce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Po stopách triangulačních věží a další turistické zajímavosti Čech a Moravy