Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku

Kód: 2397229

Úplný název:

Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku (Šimánek Leoš): Na nafukovacích clunech z Kanady na Aljašku

Autor a popis:

Šimánek Leoš, Šimánek, 118 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Leoš Šimánek navazuje v této knize na bestseller ediční řady "Cesty za dobrodružstvím" Kanada-Aljaška: Dobrodružství v divočině. Je pokračováním zatím nejneobvyklejší výpravy svého druhu v historii. Členům expedice se na nafukovacích člunech podařilo zvládnout pobřežní vody geograficky unikátní části severního Pacifiku.
Další dvě letní období byla zapotřebí na překonání této nepředstavitelně dlouhé trasy, podél Coast Mountains - ledovcových velehor až ke Chugach Mountains, do nejkrásnějšího zálivu Aljašky - Prince William Sound.
Leoš Šimánek vyrazil opět se svojí manželkou, synem a dcerou, doprovázen dvěma přáteli. Předtím, než nastartovali motory nafukovacích člunů, se rozhodli zdolat zatím neslezenou třiapůltisícovku Mount Queen Bess, která se jako královna tyčí nad celou řadou dalších horských velikánů.
Po zdařilém prvovýstupu vyrazili již všichni společně severozápadním směrem, kde projížděli panenskou přímořskou divočinou s její neobyčejnou faunou a flórou, která nemá obdoby nikde jinde na světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku