Početníček pro 3.ročník ZŠ

Kód: 7358120

Úplný název:

Početníček pro 3.ročník ZŠ (Kopřivová I.):

Autor a popis:

Kopřivová I. a kolektiv, didaktis, 64 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
35 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Početníček je doplňujícím pracovním sešitem, který přímo navazuje na učebnici matematiky pro 3. ročník ZŠ nakladatelství DIDAKTIS. Svým uceleným a systematickým pojetím je vhodný i k doplnění učebnic matematiky pro 3. ročník ZŠ od jiných nakladatelství.
Obsahuje množství úkolů k procvičování a opakování učiva.
Sčítání a odčítání, násobení a dělení je systematicky řazeno podle metodicky zpracované posloupnosti od nejlehčího k nejtěžšímu, přičemž na stránce je vždy stejný druh příkladů, které jsou o jeden krok složitější oproti předchozím příkladům. Je tedy možné zadat žákovi přesně takový soubor příkladů, které potřebuje procvičit.
Příklady pokrývají všechny tematické okruhy vzdělávací oblasti Matematika a její aplikace (Číslo a početní operace, Geometrie v rovině a v prostoru, Závislosti, vztahy a práce s daty, Nestandardní aplikační úlohy). Stručný přehled procvičovaného učiva: numerace do 1 000; pamětné a písemné sčítání a odčítání v oboru do 1 000; porovnávání čísel v oboru do 1 000; zaokrouhlování čísel na desítky a stovky v oboru do 1 000; pamětné násobení a dělení v oboru násobilek 0-10; pamětné násobení a dělení mimo obor násobilek (násobení dvojciferného čísla jednociferným, dělení dvojciferného čísla jednociferným); dělení čísly (2-9) se zbytkem; úsečka, přímka a polopřímka; osově souměrné obrazce; rovinné útvary a tělesa a jejich vlastnosti; výpočet obvodu jednoduchých rovinných útvarů; jednotky délky (mm, cm, dm, m), objemu (dl, l, hl), hmotnosti (g, kg, t) a času (s, min, h); nestandardní aplikační úlohy. Příklady jsou doplněny hravými ilustracemi, které jsou zároveň podkladem pro počítání. Děti je mohou vybarvovat.
Pracovní sešit je vhodný pro společnou práci ve třídě, pro samostatnou práci a také pro domácí přípravu žáčků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Početníček pro 3.ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Početníček pro 3.ročník ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Početníček pro 3.ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Početníček pro 3.ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Početníček pro 3.ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Početníček pro 3.ročník ZŠ