Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo

Kód: 7391821

Úplný název:

Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo (Hadjiandreou Emmanuel):

Autor a popis:

Hadjiandreou Emmanuel, SLOVART, 176 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Chléb patří již po celá staletí ke zcela základním pokrmům a obyčejný, v peci pečený bochník, který se jedl po celý týden, měl své právoplatné místo u každého rodinného stolu už odedávna. V posledních letech došlo k rozmachu výroby nejrůznějších druhů chleba, jimiž se pekárny, supermarkety a farmářské trhy snaží uspokojit vzrůstající poptávku po autentických bochnících inspirovaných recepty z různých koutů světa. A sami lidé dnes znovuobjevují radost z podomácku upečeného chleba, který nejen šetří peníze, ale souzní i se snahami o návrat ke kořenům a touhou vytvořit vlastníma rukama něco uspokojujícího. Emmanuel Hadjiandreou je člověk, kterému na chlebu záleží. Za své výtvory získal řadu prestižních ocenění a v této knize shromáždil zajímavé recepty popsané krok za krokem jasným a srozumitelným jazykem vhodným i pro úplné začátečníky. V kapitole Základy pečení chleba seznamuje čtenáře se základními poučkami a tipy, jež jim pomohou úspěšně upéct vlastní bochník. V následující kapitole Drožďové a nekynuté chleby získají základní dovednosti, jež jim umožní pustit se i do specialit. Kapitola Bezpšeničné a bezlepkové chleby je určena nejen těm, kdo trpí alergií na pšenici či lepek. Kváskové chleby jsou pro každého pekaře doslova Olympem a kapitola Sladké pečivo napomůže prozářit každý snídaňový stůl. Kniha Poctivý domácí chléb nabízí přes 60 srozumitelně popsaných receptů, jež každému umožní, aby si vychutnal kouzlo domácího krajíce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Poctivý domácí chléb - Drožďové a kváskové chleby, netradiční chlebíčky a drobné pečivo