Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss)

Kód: 5641924

Úplný název:

Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss) (Vacík Miloš): Povídky z poušte a more

Autor a popis:

Vacík Miloš, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
248 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

"Pod hvězdami" je kniha, audiokniha a nahrávka Miloše Vacíka, hudebníka, perkusisty a výtvarníka. Autora známého svými hudebními výlety a nahrávkami inspirovanými Brazílií, Kubou či Afrikou. Miloš však na svých četných cestách po světě čerpal nejen hudební inspiraci, ale také výtvarné cítění a celkovou atmosféru jednotlivých zemí. Tento projekt snoubí autorovy lásky do jednoho propojeného celku. Texty jakoby z tisíce a jedné noci, ilustrace vzdáleně inspirované dávnými kolorovanými dřevořezbami. Kniha Pod hvězdami má podtitul Povídky z pouště a moře. V těchto extrémních krajinách se odehrávají záblesky bajek ze života zvířat, plné lidského snažení, věčného hledání, to vše z výšek pozorované nebeskými světly, chladně a nepovšimnutě. Z hvězd, planet a komet, po tisíce let sledovaných pozemskými tvory v obdivu i pokoře, jsou nezaujatí svědkové, kteří jsou sami o sobě důkazem toho, že v nebeských výšinách plyne čas jiným tempem. Texty se vine, jako jemná červená nitka, konfrontace pozemského jepičího snažení s pomalým tokem nebeským.
Hudba složená proto, aby prohloubila dojem a unesla posluchače i čtenáře do krajin fantazie, hloubek vesmíru, šumu pouštního větru a vln. Spoluautor hudby je legendární český hudebník a performer Alan Vitouš. Spolu s Milošem a Alanem na hudbě spolupracovali - řecká zpěvačka Athina Langoska, člen Slunečního orchestru Aleš Kudela. Na nahrávce byly použity zvukové koláže a improvizace od Clarinet Factory.

Na audio knize, která vznikla v režii Jana Jiráně, zní dva magické hlasy úžasných herců - Josefa Somra a Viktora Preisse.

V projektu s názvem "Pod hvězdami" se propojují texty povídek, ilustrace, hudba a mluvené slovo v jeden unikátní originální celek!

délka 1 hod. 59 min.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: Pod hvězdami - Povídky z pouště a moře - 2 CD (Čte Josef Somr, Viktor Preiss)