Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu

Kód: 8711636

Úplný název:

Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu (Frýbort Luděk): Příběhy z Evropy pod vládou islámu

Autor a popis:

Frýbort Luděk, Belza Marek, 448 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
284 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Román renomovaného exilového autora je projekcí stávajícího trendu ve vývoji západní, resp. evropské civilizace do období let 2049 – 2070.

Civilizace, jež odvrhla své kořeny, ztratila vůli k obraně a proklamované hodnoty zbavila jejich obsahu. Děje se odehrávají v době, kdy téměř celá Evropa se nachází pod muslimskou mocí, která se však začíná drolit v důsledku vnitřních rozporů a postupného vyčerpání zdrojů vytvořených západní civilizací. Můžeme prožít paralelní a hluboce lidské příběhy utečenců z různých koutů porobené Evropy – Itálie, Čech, Pobaltí, Německa – a dobyté Izraele, křesťanů, židů, drúzů a sekulárních, kteří se nehodlají podrobit brutální moci a odcházejí zakládat ostrůvky obnovené západní civilizace, zbavené toho, co ji zahubilo. Tyto ostrůvky, ať už ve Skandinávii, švýcar¬ských alpských údolích či na Azorských ostrovech se postupně začínají propojovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Pod znamením půlměsíce - Příběhy z Evropy pod vládou islámu