Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button

Kód: 2570123

Úplný název:

Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button (Fitzgerald Francis Scott):

Autor a popis:

Fitzgerald Francis Scott, Triton, 44 stran, jazyk - angličtina, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
106 Kč (128 Kč)
  / ks  
koupit
 

Podivuhodný případ Benjamina Buttona je název povídky, podle které byl natočen stejnojmenný film režiséra Davida Finchera, v hlavních rolích s Bradem Pittem a Cate Blanchetovou. Autor rozehrává groteskní příběh muže, jenž se narodí jako stařec a celý život mládne. Na všech stranách se setkává s nepochopením a šťastný je pouze uprostřed svého života, kdy se jeho biologický a duševní věk protínají. Příběh o muži, jehož čas běží opačně, vydávají nakladateství Argo a Triton bilingvně, v dárkovém provedení nové edice Kanapka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová klasická literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová klasická literatura / Podivuhodný případ Benjamina Buttona The Curious Case of Benjamin Button