Podnikatel na konci role

Kód: 8767203

Úplný název:

Podnikatel na konci role (Michalowicz Mike):

Autor a popis:

Michalowicz Mike, Zoner Press, 164 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
190 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Podnikatel na konci role není pro každého. Je určena pouze těm, kteří chtějí uspět. Mike Michalowicz napsal skvělou knihu určenou pro začínající podnikatele, kteří mají hluboko do kapsy, ale i pro zkušené podnikatelské harcovníky, jimž došla energie a ocitli se na konci svých sil.

Držíte v rukou vašeho nového průvodce ve světě podnikání, který vám otevře oči nad novými možnostmi a zdroji, o kterých jste neměli nejmenší tušení. Průvodce, který, oproti jiným knihám, není plný obecných rad neznámého autora, ale obsahuje životní zkušenosti a poznatky člověka, který začal podnikat ve čtyřiadvaceti letech s nulovým kapitálem a rodinou ubytovanou v komunitě seniorů, jelikož na lepší bydlení neměl prostředky.

Mike Michalowicz se s vámi syrovou a zároveň zábavnou formou podělí o zkušenosti, které nasbíral při tvorbě a vedení tří svých multimilionových společností.

Zjistíte proč je podnikatelský plán ztrátou času, které tři listy papíru potřebujete ke svému podnikání nebo jak nastartovat podnikání s minimálním či žádným kapitálem. A hlavně, jak přestat otálet a konečně začít.

Mike Michalowicz začal podnikat v době, kdy jiní ještě tráví čas studiem. S minimálními zdroji a strohým zázemím pro rodinu založil svou první společnost. V začátcích dokonce přespával v konferenčních místnostech, aby ušetřil náklady za hotel. Druhá společnost, kterou začal budovat hned druhý den po prodeji té první, se za méně než tři roky dostala do žebříčku Fortune 500.

Autor knihy Podnikatel na konci role získal několikrát ocenění Mladý podnikatel roku, pravidelně hostuje v televizních stanicích CNBC a ABC a je hostujícím učitelem na světoznámých univerzitách Columbia, Harvard či Penn State.

Nahlédnout do Podnikatel na konci role Nahlédnout do Podnikatel na konci role

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podnikatel na konci role do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podnikatel na konci role.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podnikatel na konci role (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podnikatel na konci role bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podnikatel na konci role doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Podnikatel na konci role