Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít

Kód: 8752403

Úplný název:

Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít (Gerber Michael E.):

Autor a popis:

Gerber Michael E., , 224 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
200 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rozšířená edice této fenomenální knihy pro start a růst vaší firmy se stala bestsellerem. Konzultant Michael E. Gerber díky zkušenostem z malého a středního podnikání vysvětluje, jak z obyčejné firmy udělat úspěšný byznys a vyhnout se problémům, které pohltí v začátcích 80% malých firem. Michael Gerber vás provede všemi kroky, které je nutné v životě společnosti udělat - od dětských podnikatelských let přes dospívání až po dospělou fungující a perspektivní firmu. Kniha je průvodcem k úspěchu pro veškeré druhy byznysu. Vysvětluje, jak přenést řešení, která nabízí úspěšně fungující systém franchisingu, do vaší firmy. Dozvíte se často přehlíženou skutečnost - jaký je rozdíl pracovat na vaší firmě a ve vaší firmě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Management

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Management / Podnikatelský mýtus - Proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít