Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit

Kód: 7252650

Úplný název:

Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit (D´Andrea Luca): Temný triller z prostředí Dolomit

Autor a popis:

D´Andrea Luca, Práh, 376 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Jeremiáš Salinger je mladý newyorský televizní autor, který se společně se svou ženou Annelise na nějakou dobu přestěhuje do Siebenhochu, malé obce v Jižním Tyrolsku, kde vyrůstala. Doprovází je i jejich pětiletá dcera Clara. Salinger okouzlený horami a lidmi, kteří zde žijí, začne pracovat na dokumentu o alpské záchranné službě. Během natáčení se však stane obětí hrůzné nehody. Zatímco se všemožně snaží vzpamatovat se z této traumatické zkušenosti, dozví se náhodně o krvavém zločinu, který se stal před mnoha lety: o masakru tří mladých lidí v rokli Bletterbachu. Zločin nemá viníka a v obci o tom nikdo nechce hovořit. Snad že by jen i připomínka mohla vzkřísit tu dávnou hrůzu nebo snad proto, že mnozí z obyvatel mají co skrývat? Přes veškeré nepřátelství, které kolem něj začne narůstat, a přes nesouhlas Annelise rozhodne se Salinger pátrat v minulosti a proniká do celé záležitosti stále hlouběji, až odhalí nečekanou, děsivou pravdu.

Tato kniha bývá přirovnávána k Stephenovi Kingovi a Jo Nesbomu (autor oba spisovatele obdivuje). Přítomnost impozantního prostředí (hory), které je jak božské, tak démonické, temný styl vyprávění a zápletka plná napínavých zvratů až do poslední stránky míří právě tímto směrem. Kniha je vyprávěna originálním, někdy téměř archaickým jazykem (ne však nudným), který odkazuje na počátky tohoto stylu počínaje Friedrichem Dürrenmattem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Podstata zla - Temný thriller z prostředí Dolomit