Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood

Kód: 2660139

Úplný název:

Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood (kol.): Dvojjazycná pohádka pro deti

Autor a popis:

Kol., EDIKA, 32 stran, jazyk - angličtina, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
21 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Užijte si čtení s vaším dítětem! Karkulka patří k velmi starým příběhům vyprávěných v mnoha podobáchi. Slouží jako varování, že je třeba dávat pozor, komu důvěřujete, a nemluvit s cizími lidmi. Jako v každé správné pohádce i v naší vítězí dobro nad zlem. Napínavý příběh mohou číst děti samy, s rodiči anebo poslouchat ve formě mp3 namluvené rodilými herci, uložené na webu Albatros Media. Dvojjazyčné verze klasických pohádek Vydavatelství Edika připravilo ve spolupráci s Oxford University Press dvojjazyčné verze patnácti klasických pohádek. V angličtině jsou určeny pro čtenáře ve věku od 7 do 12 let, mohou je ale využít jak učitelé, tak rodiče. Záměrem je rozvíjet slovní zásobu dětí, ale i jejich schopnost porozumět mluvené angličtině a umět příběhy převyprávět vlastními slovy. V první desítce univerzit Oxfordská univerzita je vůbec nejstarší v anglicky mluvících zemích. Je považována za jednu z nejprestižnějších vzdělávacích institucí a v žebříčcích se zařazuje do první desítky škol na světě. Součástí univerzity je i nakladatelství, které se soustředí na to, jak se co nejefektivněji naučit anglicky. Navazuje přitom na tradici, ale zároveň zúročuje moderní poznatky. Příběhy ze všech koutů světa Řada obsahuje pohádky evropské v Čechách dobře známé i pohádky exotické, severské, arabské, africké, anglicko-irské nebo východoasijské. Každý z příběhů je zpracován jiným autorem i jiným kreslířem, edice hýří rozmanitostí. Děti s rodiči si mohou užít prastarého moudra.

Nahlédnout do Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood Nahlédnout do Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Pohádka o Červené Karkulce The Tale of Little Red Riding Hood