Pohádka o Koblížkovi

Kód: 9059934

Úplný název:

Pohádka o Koblížkovi (Zobačová Hana, Stará Radka):

Autor a popis:

Zobačová Hana, Pasparta, 48 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
182 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Jeden z nejznámějších a nejčtenějších dětských příběhů o bezstarostném Koblížkovi, který se rozhodne utéct babičce a dědečkovi a ve světě zažije různá dobrodružství, čtou děti už přes padesát let. Příběh vyprávěný v podobě s piktogramy si budou moci číst i ti nejmenší – sami, nebo s pomocí svých rodičů, babiček a dědečků. Je to díky tomu, že v tomto vydání je text doplněn nejen o krásné obrázky, ale také o speciálně vyvinuté piktogramy.
Tyto piktogramy jsou obrázky, které odrážejí podobu české věty a pomáhají malým čtenářům při čtení vnímat význam slov a následně příběh podle piktogramů převyprávět. Děti si tak mohou pohádku přečíst samy, nebo pomáhat ve čtení dospělému. Nenásilně tak dochází k rozvoji čtenářských a vyjadřovacích schopností.
Koblížka na jeho cestě po světě doprovází sluníčko. To nejenže je věrným kamarádem, ale také odráží emoce příběhu. Slunce se s Koblížkem raduje a směje se, ale také se o něj i bojí. Pomáhá tak dětem orientovat se v sociálních situacích. Na konci knihy je navíc připojen soubor těchto sluníček, jako slovník emocí, se kterým je možné s dítětem dále pracovat.
Díky obrázkům lze knihu nabídnout již dvouletým dětem, ale také dětem s dysfázií, či jiným hendikepem, který jim neumožňuje vnímat pohádku a příběh klasickým způsobem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádka o Koblížkovi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádka o Koblížkovi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádka o Koblížkovi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádka o Koblížkovi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohádka o Koblížkovi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina