Pohádka o Otesánkovi

Kód: 8816356

Úplný název:

Pohádka o Otesánkovi (Říhovská Markéta, Zobačová Hana):

Autor a popis:

Říhovská Markéta, Zobačová Hana, Pasparta, 48 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Příběh o chlapci vytesaném z pařízku, o Otesánkovi, který je stále hladový, a čím víc toho jí, tím větší má hlad, až nakonec dopadne špatně, je v knize doprovázen velkými ilustracemi, ale také obrázky (tzv. piktogramy), které odrážejí podobu věty, a pomáhají tak pochopit a vnímat větnou stavbu, napomáhají v mluvení i čtení a podporují čtenářské i předčtenářské dovednosti. Každý slovní druh je označen jinou barvou, což usnadňuje orientaci ve větě a přirozeně dětem zpřehledňuje strukturu české věty včetně aktuálního větného členění. A ovšem pomáhá také v porozumění větám a jejich správnému tvoření.

Protože příběh pohádky je založen na opakování, umožňuje dětem rychlou orientaci v textu a dopřává jim možnost stavět, číst a rozumět celému příběhu s malým množstvím slov. Děti si tak mohou pohádku přečíst samy nebo díky obrázkům pomáhat ve čtení dospělému. Mohou ji také zpětně snadno interpretovat.

Kniha je určena pro děti, jež milují příběhy a rády si čtou. Díky obrázkům lze knihu nabídnout už dvouletým dětem. Předložit ji právě proto ale lze také dětem s poruchou autistického spektra, dětem s dysfázií, dětem, jejichž mateřský jazyk není čeština, či dětem s jiným znevýhodněním, které komplikuje vnímat pohádky a příběhy „klasickým“ způsobem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádka o Otesánkovi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádka o Otesánkovi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádka o Otesánkovi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádka o Otesánkovi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohádka o Otesánkovi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina