Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky

Kód: 7321595

Úplný název:

Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky (Stoličný Peter):

Autor a popis:

Stoličný Peter, Fortuna Libri, 88 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Svět kolem nás je plný aut. Nevyhneme se jim, ať v nich jezdíme, nebo ne. Auta nám pomáhají zkracovat vzdálenosti a pohodlně se přepravit z místa na místo. Ale zároveň nás i ohrožují. Největší nebezpečí představují auta, motorky a další motorová vozidla pro děti, a proto je třeba začít s dopravní výchovou co nejdříve. Pomocnou ruku nám podává Peter Stoličný ve své knize Pohádky o dopravních značkách. Srozumitelnou a zábavnou formou seznamuje malé čtenáře s riziky, která na ně na silnicích a v ulicích měst číhají, učí je rozumět dopravním značkám a radí, jak se pohybovat bezpečně. Každá z dvaceti pohádek je věnována jedné dopravní značce. A na konci knihy, kterou doprovázejí veselé obrázky Viery Kardelisové-Hrúzové, čeká na děti kviz. Tak tedy šťastnou cestu!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro předškoláky / Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky