Pohádky o nezbedných mašinkách

Kód: 9061841

Úplný název:

Pohádky o nezbedných mašinkách (Adamec Radek, Bernard Jiří):

Autor a popis:

Adamec Radek, Bernard Jiří, Colibris - GMP Group, 80 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (286 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha je určena všem malým i velkým čtenářům a obdivovatelům parních mašinek, lokomotiv, vláčků, drezín, lokálek, vagónků a také starých, ale přesto kouzelných časů, odehrávajících se na kolejích, malebných nádražích a samozřejmě i v železničních depech, kde všechny mašinky bydlí. Autorem knihy je Radek Adamec a spoluautorem Milan Zimmermann. Kniha je plná nádherných ilustrací akademického malíře Jiřího Bernarda.

Pohádky o nezbedných mašinkách vás přenesou do doby již dávno minulé, kdy ještě mašinky jezdily na páru a uhlí a prožívaly na kolejích spoustu neuvěřitelných dobrodružství.

Mimo jiné budete svědky toho, jak se popasují se zlým čarodějem Mourem, či vláčkem Dráčkem. Jak budou řešit módní trendy, či nové vynálezy. Dozvíte se jak vytrestají drzého čápa, nebo se s nimi podíváte do muzea historických lokomotiv, a se zubačkou dokonce až do hor. Určitě si řeknete, jak je to možné, vždyť parní mašinky, jsou přece neživé stroje, ale to se teda pěkně pletete. Naše mašinky jsou totiž pohádkové a mají kromě všelijakých budíků, táhel, ojnic a pístů také duši. Rozumí si tak nejen s moderními lokomotivami se kterými jezdí na stejných tratích, ale dokonce i s některými lidmi. Ale jen s těmi, kteří je mají opravdu rádi, a kteří si k nim, třeba i díky těmto veselým pohádkám, najdou tu správnou cestu. No, a kdyby si na vás náhodou někdy třeba trošičku houkly, nebo na vás syčely a vypouštěly při tom páru, či vám připadaly malinko nasupené, tak jim to nemějte za zlé. U parních mašinek je to totiž naprosto normální a vlastně to ani jinak neumí.

Šťastnou cestu, semafory na volno a spoustu legrace vám přeje pohádkový průvodčí Štiplístek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádky o nezbedných mašinkách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádky o nezbedných mašinkách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádky o nezbedných mašinkách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádky o nezbedných mašinkách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohádky o nezbedných mašinkách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let