Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD

Kód: 5586928

Úplný název:

Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD (Košlerová Eva):

Autor a popis:

SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (212 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Autorka pohádek o včelích medvídcích Eva Košlerová napsala již podruhé pohádky o zvířátkách ze zoologické zahrady. Vtip celé nahrávky spočívá v tom, že pohádky o zvířátkách čtou vždy kmotři mláĎat z pražské zoo. Ve prospěch zahrady jde také část výtěžku z prodeje každého CD. Navazujeme tak na první úspěšný díl Pohádky ze zoo, díky kterému jsme mohli v loňském roce odevzdat zoologické zahradě 60 000,- Kč. Kmotry bývají většinou populární herci, takže v našem projektu se objeví patron antilopy Jiří Lábus, čtoucí pohádku o antilopě a pštrosovi, vlčata křtila Zlata Adamovská, proto čte pohádku o vlčkovi, patronem bizona je Jiří Macháček, takže jeho pohádka je o bizonu divokém Billovi a kmotrem lachtanů Petr Vacek (jeho lachtani se v naší pohádce jmenují Julda a Fulda) . Sabina Laurinová pak vypráví příběhy o nosálovi, tučňácích, tapírovi a gaviálech. Pohádky doplňují písničky Petra Skoumala o zvířátkách. Slavní kmotři mláĎat z pražské zoo vyprávějí o svých kmotřencích trefné a výstižné pohádky.

Celkový čas: 01:07:52
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: Pohádky o zvířátkách ze ZOO / Košlero - CD