Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Kód: 7491068

Úplný název:

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče (Taragel Dušan):

Autor a popis:

Taragel Dušan, Host, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která Vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se Vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné! Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se pěti divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také na CD, českou verzi načetla Aňa Geislerová. Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připravené pro novou generaci malých neposlušníků a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou pedagogicko-výchovnou pomůckou poslední instance s úspěšností 97,3 procent. Nové rozšířené vydání! Čtrnáct pohádek + pomocný slovník + test neposlušnosti + přesvědčovací argumentář.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče