Poker - Tajemství hry na internetu

Kód: 9050715

Úplný název:

Poker - Tajemství hry na internetu (Turner Jon): Tajemství hry na internetu

Autor a popis:

Turner a kolektiv Jon, Poker Publishing s.r.o., 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
406 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha je napsána v unikátním formátu. Na čtenáře čeká celkem 50 pokerových hand pocházejících ze skutečně odehraných turnajů. Autoři knihy komentují průběh každé odehrané handy od samotného počátku před flopem až do jejího konce, analyzují jednotlivá rozhodnutí a navrhují nejlepší možná zahrání. U každé handy si tak čtenáři mohou přečíst, jak by se v dané situaci zachovali hned tři špičkoví turnajoví profesionálové! Díky tomu mají jedinečnou příležitost takříkajíc z první ruky sledovat, jaké faktory při rozhodování zvažují v obtížných situacích ti nejlepší pokeroví hráči. Již po přečtení prvních několika hand je zřejmé, že tajemství úspěšné hry spočívá především v důkladné analýze situace u stolu.

Kniha čtenáře naučí, jak správně uvažovat v klíčových situacích, kde záleží nejen na relativní síle kombinace, ale především také na pozici jednotlivých hráčů a velikost jejich stacků. Kromě toho je nutné brát v úvahu také skoky ve výplatní struktuře, které v pozdních fázích turnajů bývají obvykle již značné.

Jedním z nejzajímavějších aspektů knihy je možnost sledovat tři rozdílné herní styly a to, jak se jejich odlišný přístup ke hře odráží v jednotlivých rozhodnutích v průběhu hand. Všichni tři autoři však mají společnou jednu věc - dokáží se přizpůsobit dynamice hry u stolu a svým soupeřům a na základě dostupných informací zvolit pokud možno co nejlepší řešení.

Kniha „Poker - tajemství hry na internetu“ patří rozhodně mezi to nejlepší, co bylo kdy o online pokerových multi-table turnajích napsáno. Díky této knize mají čtenáři jedinečnou šanci výrazně vylepšit svou hru v pozdních fázích turnaje, kde se již hraje o velké peníze. Kniha je povinnou četbou pro každého, kdo to myslí s hrou pokerových turnajů na internetu vážně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poker - Tajemství hry na internetu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poker - Tajemství hry na internetu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poker - Tajemství hry na internetu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poker - Tajemství hry na internetu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poker - Tajemství hry na internetu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Poker - Tajemství hry na internetu