Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl

Kód: 9050713

Úplný název:

Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl (Lynch Eric, Turner Jon, Fleet Van John): Hra profesionálu v príkladech

Autor a popis:

Poker Publishing s.r.o., 496 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
337 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Teorie a koncepty jsou zásadní pro úspěch ve světě pokeru a bylo sepsáno již mnoho knih, které vás to mohou naučit a položit tak solidní základy vašim teoretickým znalostem. Jakmile ale tyto zá­klady položíte, musíte umět převést teorii do praxe. A právě to dělá tato kniha. Průvodce po cestě k turnajovým úspěchům vám navíc budou dělat tři z nejlepších turnajových hráčů. Dočtete se, jak přesně analyzují nejen danou handu, ale celý pokerový scénář. Kniha je psána fascinujícím způsobem. Autoři totiž na téměř 500 stranách sami popisují jednotlivé handy z pokerových turnajů, které sami odehráli. U každého příkladu detailně rozepisují své myšlenkové pochody a odhalují čtenáři důvody, které je vedli k tomu či onomu rozhodnutí. Kniha vám umožní sledovat tyto vynikající hráče doslova přímo u hry a poskytne vám neuvěřitelný náhled do přemýšlení těch nejlepších turnajových hráčů. Tato kniha pomůže všem hráčům bez ohledu na úroveň jejich dovednosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Pokerové turnaje - Hra profesionálů v příkladech - 1. díl