Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců

Kód: 2492050

Úplný název:

Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců (Suchý Ondřej):

Autor a popis:

Suchý Ondřej, Ikar, 168 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nebojte se, nepůjde o neukousnutelné řízky ani o vystřelovací švestkové knedlíky, o slané žloutkové věnečky ani kyselé pudingy. Autor nabízí pokrmy, dosud třeba nepoznané, na nichž si pochutnávali ti, kteří vás dokázali rozesmát z filmového plátna… Úžasné recepty 50 hereckých osobností, například Jana Wericha, Lubomíra Kostelky, Jiřiny Šejbalové, Jima Carreyho, Josefa Kobra, Zity Kabátové, Josefa Kronera, Milana Markoviče, Milana Lasici, Gérarda Depardieu, Alana Aldy nebo Adiny Mandlové doplní jejich medailonky a příběhy ze života.

Nahlédnout do Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců Nahlédnout do Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Pokrmy kořeněné smíchem - Z jídelníčku klaunů, komiků a herců