Polabí - 9 TM

Kód: 7393043

Úplný název:

Polabí - 9 TM (kol.): Turistická mapa 9

Autor a popis:

Kol., Kartografie PRAHA, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
62 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.3.2017 dopoledne. 
 

Titul z edice turistických map v měřítku 1:100 000 zahrnuje Polabí, Jičínsko. Leží zde např. Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Kolín, Chlumec n. Cidlinou, Nový Bydžov, Hořice, Jičín ....

Mapová část obsahuje kromě obvyklého turistického obsahu také vyznačené cyklistické trasy a Turistická známková místa. Samozřejmou součástí jsou zakreslené turistické značené trasy a kilometráž na vložené skládačce. Na zadní straně mapy je místopisný heslář všech důležitých a zajímavých míst, která vás nejen poučí, ale mohou také inspirovat k dalším výletům. Najdete zde i praktické informace, např. seznam informačních center včetně jejich adres a telefonů. Mapa s vloženou skládačkou je vložena do průhledného pouzdra.

Mapová stana obsahuje kromě podrobného turistického obsahu a značených turistických a cykloturistických tras také zákres Turistických známkových míst. Mapy jsou kvalitně zpracovány a mají pěkný design.

Na zadní straně mapy najdete popis většiny významnějších lokalit včetně několika fotografií, seznam Turistických známkových míst a další praktické informace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Polabí - 9 TM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Polabí - 9 TM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Polabí - 9 TM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Polabí - 9 TM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Polabí - 9 TM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mapy