Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský)

Kód: 5614522

Úplný název:

Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský) (Poláček Karel):

Autor a popis:

Poláček Karel, , 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
323 Kč (425 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Historická nahrávka z roku 1955 a 1966 vychází teprve nyní na čtyřech CD a nahradí dosud publikovanou zkrácenou zvukovou verzi, ve které uslyšíte vše o hoších, kteří spolu mluví, o cirkusu, cestě do Indie, návštěvě u maharádži i svatbě s princeznou... Nejznámější, vlídný a úsměvný román Karla Poláčka je vzpomínkou na dětství, psaný v okamžicích autorovy velké životní krize před odchodem do transportu. Hrdina příběhu, malý Péťa Bajza, vypráví jakoby deníkově své zážitky z klukovských her a dobrodružství se spoustou detailů ze života malého města. Do hovorového jazyka vkládá spisovné výrazy i obraty z brakové literatury v nesmírně vtipné a mistrnné slovní symbioze. Kniha patří k vrcholům české humoristické literatury také díky geniálně odpozorovaným komickým detailům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Audio CD: Poláček K. - Bylo nás pět 4CD (vypráví František Filipovský)