Polární přesun

Kód: 7341855

Úplný název:

Polární přesun (Cussler Clive):

Autor a popis:

Cussler Clive, BB ART, 344 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
179 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Polární přesun je název pro jev, který se v minulosti možná udál už mnohokrát. Pokaždé dokázal přinejmenším dezorientovat ptáky i zvířata a poničit elektrické přístroje. V horších případech došlo k masivním vulkanickým erupcím, zemětřesením a dokonce i změnám klimatu. Nejhorším možným následkem tohoto jevu by však mohla být záhuba všech živých organismů a tím i konec života na Zemi.
Před šedesáti lety objevil jeden maďarský génius způsob, jak tento přesun polární oblasti vyvolat uměle. Později se však jeho práce ztratila, nebo se tak alespoň všeobecně soudilo. Nyní se jeden charizmatický vůdce skupiny odpůrců globalizace rozhodl využít objevenou práci, aby varoval světové industriální společnosti s tím, že po demonstraci svých možností vrátí svět do původního stavu. Ukáže se jediný problém - návrat k původnímu stavu není možný. Jakmile je přesun zahájen, neexistuje možnost, jak ho zastavit.
Austin, Zavala a zbytek týmu speciálních operací agentury NUMA čelili řadě zoufalých situací již v minulosti, avšak dosud nikdy se nestřetli s něčím podobným. Tentokrát by i oni … mohli přijít pozdě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Polární přesun do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Polární přesun.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Polární přesun (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Polární přesun bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Polární přesun doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery