Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů

Kód: 7462978

Úplný název:

Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů (Blatteis Angela, Vella Vivienne): Revolucní ocista pomocí výživných polévek a lécivých vývaru

Autor a popis:

Blatteis Angela, Vella Vivienne,, Jota, 296 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Polévkování je nové džusování! Fandí mu i Gwyneth Paltrow. Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů.

Cítíte se často unavení? Nemůžete dopnout kalhoty? Bolí vás hlava? Nebo chcete očistit své tělo a nevyhovuje vám detoxikace založená na konzumaci čerstvě vylisovaných džusů, které často obsahují velké množství cukru, málo výživných látek a víceméně žádnou vlákninu? Máme pro vás řešení! Je tu nová, revoluční detoxikace pomocí teplých a studených polévek, které se hodí pro každého.

V knize se dozvíte o očistě, která vychází z tradic čínské a ajurvédské medicíny a je s úspěchem doporučována i lékaři v nemocnicích. Získáte informace o tom, jaké potraviny způsobují překyselení, co jíst, co raději vynechat, jak tělo funguje a jak jej zbavit toxinů – a samozřejmě, jak s tím vším souvisí polévky.

Najdete i podrobné vysvětlení toho, jak strava může ovlivňovat naše zdraví, nemoci a psychiku a jak může pomoci i při těch nejzávažnějších chorobách včetně rakoviny. Navíc obsahuje autentická svědectví lidí, kterým polévky pomohly zbavit se zdravotních problémů.

Vyzkoušet si budete moci 50 jednoduchých receptů na lahodné a zdravé polévky, naučíte se, jak vyživit a zároveň vyčistit své tělo pomocí tohoto tradičního pokrmu (i když v novém kabátě). Navíc si osvojíte použití několika základních superpotravin, které dávají tradičním polévkám zcela nový rozměr.

Kromě polévek v knize najdete i recepty na oblíbené smoothies, koktejly či zmrzlinu a nechybí ani malá exkurze do světa tradičních léčebných postupů, včetně informací o relaxaci, správném dýchání, významu fyzické aktivity a biorytmů.

Objevte léčivou sílu polévek a vyčistěte své tělo…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Polévkový detox - Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů