Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě

Kód: 2104721

Úplný název:

Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě (Hodač Jan):

Autor a popis:

Hodač Jan, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, 320 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě Jana Hodače a Petra Strejčka přináší odborný a komplexní pohled na Ruskou federaci ve vztahu k postsovětským zemím a několika státům bývalého „východního bloku“. Kniha zaujme nejen tématem, ale také šířkou záběru. Autoři pracují se třemi dimenzemi vazeb mezi Ruskou federací a vybranými zeměmi regionu: vojensko-bezpečnostními, ekonomickými a energetickými. Závěry, k nimž Hodač se Strejčkem dospívají, jsou založeny na velkém množství dat, statistik, přehledových grafů a map. Kniha se soustřeďuje na období od nástupu Vladimira Putina do prezidentské funkce v roce 2000, s exkurzem do období předcházejícího, symbolizovaného postavou Borise Jelcina. V českém prostředí ojedinělý text zcela jistě zaujme širokou čtenářskou obec.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Politika Ruské federace v postsovětském prostoru a střední Evropě