Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy

Kód: 7183232

Úplný název:

Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy (Pánková Jarmila, Bernardová Veronika): aneb pohádkové opakování pro 1. trídu

Autor a popis:

Pánková Jarmila, Bernardová Veronika, Klett, 48 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
23 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Máte doma prvňáčka? Zdá se vám, že si váš druhák někdy nevzpomene na látku, kterou se učil v první třídě? Pomozte mu a zároveň mu udělejte radost. Určitě se vám to podaří, opatříte-li mu útlou knížečku zábavného opakování. Na 48 ilustrovaných stranách projde zvídavý žáček začarovaným pohádkovým hradem a postupným plněním úkolů, k jejichž zvládnutí je třeba použít vědomosti a dovednosti získané v prvním roce školní docházky, bude stále blíž a blíž k vysvobození princezny, kterou zaklel zlý čaroděj. Pokud bude postupovat správně,princeznu určitě najde. Zcela nenásilně si tak zopakuje látku, kterou bude potřebovat i ve vyšších ročnících. Věříme, že tajuplný děj pohádkového opakování děti zujme - ani si neuvědomí, že se vlastně učí. Pomůcka je vhodná k samostatné práci doma, ale i k opakování ve školena konci prvního a na začátku druhého roku školní docházky, výborně zpestří deštivé dny o prázdninách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Pomoc, princezna zmizela aneb pohádkové opakování pro 1 třídy