Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století

Kód: 9053556

Úplný název:

Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století (Remešová Michaela, Schuster Roman):

Autor a popis:

Remešová Michaela, Schuster Roman, Fany, 202 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Léta patří Jana Šulcová k našim nejoblíbenějším herečkám. Vyhrávala soutěže televizní popularity, zazářila v komedii století S tebou mě baví svět. Přesto si prošla životním peklem, osobní a zdravotní problémy ji potopily na samotné dno. Dokázala se z něj ale odrazit a začít znovu naplno žít. Knížka zkušených autorů M. Remešové a R. Schustera vypráví nejen její zajímavý životní příběh, ale přináší i unikátní zpovědi režisérů, kteří Janě Šulcové pomohli na vrchol, a nejedno zajímavé odhalení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Jan Šulcová: Pořád mě baví svět! - Životní příběh hvězdy české komedie století