Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících

Kód: 2461538

Úplný název:

Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících (Klégrová Jarmila, Vágnerová Marie):

Autor a popis:

Klégrová Jarmila, Karolinum, 540 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace sleduje v dosud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku. Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části dětské populace a v případě diagnostiky mentálně postižených dětí, nadprůměrně nadaných dětí a dětí ze specifického sociokulturního prostředí. V kapitole o tzv. školní zralosti se věnují schopnostem plnění úkolu a sociální adaptace, opět v úzké souvztažnosti s praktickým školním poradentstvím a prací školního psychologa a s ohledem na děti trpící poruchami některých dovedností (čtení, psaní, počítání). Další kapitoly jsou zaměřeny na emoční charakteristiky a behaviorální projevy dítěte, problematiku školní úspěšnosti, motivace a sociální pozice v kolektivu třídy. Kniha nabízí obsahově bohatý materiál pro každodenní využití v praxi školních a poradenských psychologů i originální podněty pro další rozvoj odborné psychodiagnostiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících