Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě

Kód: 7390770

Úplný název:

Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě (Holgate Mandie): Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě

Autor a popis:

Holgate Mandie, Omega, 248 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Jak porazit negativní myšlenky a vyhrát

Víte, co stojí mezi vámi a životním úspěchem? JSI TO TY! ZMĚŇ své myšlení, vypořádej se se svými obavami a zvýš své šance na úspěch.

Strach z neúspěchu, strach z mluvení na veřejnosti, strach zeptat se na to, co chcete, strach říct ne a strach ze změn, jejichž seznam je nekonečný v osobním i profesním životě.

Tato kniha vám pomůže překonat své obavy jednou provždy. Nabízí osvědčené strategie, dovednosti a nástroje, které vám pomohou vypořádat se s typickými životními situacemi, kterých se všichni bojí – něco odmítnout, arogantní chování, požádat o to, co chcete , promluvit před skupinou lidí. Nenechte si ujít velké životní příležitostí, neexistuje nic, co nemůžete zvládnout.

Změňte své každodenní návyky, vaše myšlenky, vaše přesvědčení, vaše hodnoty a získejte respekt ostatních, jaký si zasloužíte.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Poražte strach - Jak překonat negativní postoj a zvítězit v životě