Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák)

Kód: 6948099

Úplný název:

Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák) (Kettu Katja):

Autor a popis:

Kettu Katja, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Kůže patří na buben, houslím strunky sluší, pohádka se povídá těm, kdo mají uši… Nechte na sebe promluvit podivuhodný svět starých pohádek - užijte si tucet známých i méně povědomých příběhů z různých dob a krajů Německa. Víte, že Sedmikráska je nejen kvítek, ale i krásná a skromná dívčina, která po mnohých strastech ke štěstí přišla? Možná už jste slyšeli o Sněhurce či Husopasce, ale co takhle o Pidivouskovi, o kouzelném hrnci nebo o zpívajícím stromečku? Zjistíte také, co se stane, když si přátelé přestanou věřit, nebo kterak neúspěšná „lekce strachu“ pomohla zakletému zámku. Délka nahrávky: 2 hodiny 33 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Audio CD: Porodní bába - CDmp3 (Čte Pavla Beretová, Jaroslav Plesl, Jan Vlasák)