Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou

Kód: 8808811

Úplný název:

Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou (Ševčík Martin): Praktický průvodce realistickou kresbou

Autor a popis:

Ševčík Martin, Věra Nosková, 252 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
273 Kč (380 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Tajemství kresby jsou ojedinělé knihy, které vyčerpávajícím způsobem vysvětlují praktické principy, vedoucí k úspěšné kresbě. Kniha Portrét a hlava je první z knižní řady a navádí výtvarníka, jak proniknout do tajů tělesných proporcí hlavy, jejich změn v perspektivě, věku i rozdílu etnik. To za pomoci detailně přesných a názorných kreseb, které zabírají většinu knihy. Autor krok po kroku rozebírá jak obecné principy kresby celé hlavy, tak jednotlivé detaily, jejich stavbu a souvislosti mezi nimi - oči, nos, uši, ústa, vlasy, vousy a jejich vzájemné vztahy a postavení - samozřejmě zvlášť jak pro děti, ženy, tak i muže. Součástí jsou názorné ukázky jednotlivých návodů a postupů výstavby kresby krok za krokem. Kniha je bez nadsázky špičkovým studijním materiálem pro každého, kdo to s kresbou myslí vážně, a neměla by chybět v knihovničce žádného slušného kreslíře, ať již odborně vzdělaného, z řad široké veřejnosti nebo frekventantů různých kurzů. Hlavně však proto, že kresba je základem všeho vizuálního umění pro jakoukoliv další výtvarnou techniku a směr.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Portrét a hlava - Praktický průvodce realistickou kresbou