Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec

Kód: 2560257

Úplný název:

Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec (Reichertová Tricia):

Autor a popis:

Reichertová Tricia, Svojtka&Co., 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha je ideálním pomocníkem jak pro začátečníky, tak pro zkušenější malíře. Ať už budete chtít lépe pochopit proporce tváře, zvolit vhodný podklad, zdokonalit způsob, jakým zachytíte odstíny pleti, vyzkoušet si nové techniky, namalovat skupinový portrét nebo odhalit využití stínování a kontrastu ve svých malbách - v této příručce naleznete potřebné odborné informace a odpovědi na více než 200 nejčastějších otázek, které se týkají široké škály témat portrétní malby, jako jsou kompozice, anatomie, vystižení podoby, malby oděvů,
používání olejových a akrylových barev, tužek či uhlu a ovládnutí jednotlivých technik i různých efektů. K tomu, abyste vše dokonale zvládli, vám napomohou i detailní fotografie a ilustrace jednotlivých postupu znázorněné metodou krok za krokem. Získejte tedy sebedůvěru a dosáhnete vyšší umělecké úrovně v oblasti portrétní malby!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Portrét - Odborné odpovědi na otázky, které si klade každý umělec