Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled

Kód: 2475129

Úplný název:

Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled (Baková Helena): Nejen grafologický pohled

Autor a popis:

Baková Helena, Grada, 248 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Autorka, renomovaná grafoložka, nahlíží na jednotlivé osobnosti zrcadlem jejich rukopisů a přibližuje nám jejich vnitřní svět. Ke spolupráci přizvala významné vědce a potomky slavných, aby dokreslili předkládaný obraz. Kniha jde pod povrch, nabízí různé úhly pohledu, ruší mnohé zažité představy. S velikány naší minulosti se setkáme jako s „obyčejnými lidmi“. Pochopíme, jak prožívali svět, oč usilovali, co pro ně bylo v životě důležité. Publikace osloví čtenáře z řad odborné i široké veřejnosti - každého, kdo se rád dívá jinýma očima a koho zajímají významné postavy z historie naší kultury a vědy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Portréty historických osobností - Nejen grafologický pohled