Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou

Kód: 8753074

Úplný název:

Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou (Socha Vladimír): aneb Výprava za pravekou apokalypsou

Autor a popis:

Socha Vladimír, Radioservis, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Napínavý sci-fi thriller zasazený do období pravěku se znaky světa moderního i prastarého. Poutavý boj o přežití v dávnověku za použití prostředků moderní civilizace.

Čtveřice lidí, sestávající z experta na přežití, astronoma, geologa a paleontoložky, využijí omezenou možnost funkčního stroje času a rozevřenou branou do minulosti projdou do světa končící doby dinosaurů. Ocitnou se takřka bezbranní v době druhohorní éry, kdy je gigantický asteroid již na dohled od Země. Čtveřice trosečníků v čase tak musí napnout všechny síly a využít své schopnosti i znalosti na záchranu před nejstrašnějším kataklyzmatem, jaký dosud rozvinutý život poznal. Avšak ani blížící se posel smrti z vesmíru není nakonec tím nejvíce fascinujícím objevem.
Mgr. Vladimír Socha je uznávaným publicistou, pedagogem, autorem populárně naučné literatury a popularizátorem paleontologie i přírodních věd. Dosud publikoval sedm knižních titulů a několik brožurek o dinosaurech a pravěku pro děti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou