Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám

Kód: 2491451

Úplný název:

Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám (Cunxin Li):

Autor a popis:

Cunxin Li, Ikar, 488 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Li Cunxin (Li Cchun-sin, nar. 1961) sklízel řadu let úspěchy na amerických i evropských baletních scénách. Narodil se v chudé čínské vesnici, v jedenácti letech se dostal na Pekingskou taneční akademii a jako nadějný student měl příležitost vycestovat na stáž do Ameriky. Po roztržce s čínskou vládou zůstal ve Spojených státech a šestnáct let působil jako tanečník a posléze první sólista v Houstonu, odkud se v roce 1995 přestěhoval s manželkou do Austrálie. Jeho životní osudy posloužily jako předloha pro úspěšný film.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Poslední Maův tanečník - Příběh chudého čínského chlapce, který se vypracoval na světoznám