Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma

Kód: 8813010

Úplný název:

Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma (Frey James):

Autor a popis:

Frey James, Kristián, 234 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Dva tisíce let jsme čekali, až Mesiáš přijde mezi nás. A on pry´ žije.
Přeby´vá v New Yorku. Spí s muži i ženami, přivádí do jiného stavu dívky, léčí nemocné a umírajícím pomáhá odejít z tohoto světa. Říká se, že kašle na vládu a opovrhuje posvátnem. Co byste udělali, kdybyste jej potkali a on vám změnil život? Uvěřili byste v něj? Začali byste ho brát vážně? Opravdu? Jedno je jisté:
tento román Jamese Freye vás asi vyvede z míry, možná vás změní, ale určitě budete fascinováni silou a hloubkou citů i revolučními až bezbožny´mi postoji.
James Christopher Frey se narodil 12. září 1969 v americkém Clevelandu. Studoval na Denison University a Art Institute of Chicago. Tvořil filmové scénáře, ale nyní se už věnuje pouze psaní knih. Svého času prodával skateboardy, dělal vedoucího na letním táboře, rámoval obrazy, byl vyhazovačem v baru, filmovy´m režisérem, filmovy´m producentem, řidičem autobusu, členem hotelové ochranky, hrál v supermarketu Santa Clause i velikonočního zajíčka. Dokonce si zahrál v reklamě po boku slavné české topmodelky Petry Němcové.
Dnes bezmála padesátilety´ autor je ženaty´ a žije v New Yorku. Se svou ženou Mayou mají jedno dítě.
Naši čtenáři dobře znají autorovu kontroverzní autobiografii Milion maly´ch střípků, která se ovšem později ukázala jako částečně smyšlená. Frey o ní následně prohlásil, že se nechal inspirovat různy´mi zdravotními či terapeuticky´mi dokumenty.
Kniha se ale okamžitě stala bestsellerem nejen amerického žebříčku New York Times. Zároveň tím Jamese Freye katapultovala mezi známé a oblíbené autory.
O dva roky později se na knižních pultech objevuje druhy´ spisovatelův počin Můj přítel Leonard. I s touto úspěšnou knihou se již měli čeští čtenáři možnost seznámit.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura