Poslední výročí

Kód: 2493369

Úplný název:

Poslední výročí (Moriarty Liane):

Autor a popis:

Moriarty Liane, Ikar, 400 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu. Neudělala chybu, když tak lehkovážně pustila k vodě Thomase, nejhodnějšího muže, jakého kdy poznala? Sophie začíná mít pocit, že její život uvízl na mrtvém bodě, když jednoho dne zjistí, že jí Thomasova mazaná prateta z Ostrova počmáraných blahovičníků ve své závěti odkázala něco tak nečekaného, že tím Sophii jako pohádková kmotřička obrátí život úplně naruby.
Grace je krásná ledová královna a má všechno, o čem kdy snila: manžela, který ji miluje, a čerstvě narozeného syna. Jak se s tím ale vypořádá, když vidí, jak se Sophie na oba toužebně dívá?
Veronice se v životě nic nedaří a na všechny má dopal. Nejvíc na pratetu Connii za to, že umřela a že do své závěti zahrnula zrovna Sophii! Veronika je odhodlaná závěť napadnout a hnát celou „kauzu“ až před nejvyšší soud. A taky vyřešit záhadu Ostrova počmáraných blahovičníků a napsat o tom knihu!


 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poslední výročí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poslední výročí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poslední výročí (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poslední výročí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Poslední výročí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová literatura