Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě

Kód: 7557098

Úplný název:

Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě (Richter Karel): Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě

Autor a popis:

Richter Karel, Epocha, 432 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
263 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Každé velké drama má své finále, své osudové vyvrcholení. Nebylo tomu jinak ani se závěrem druhé světové války na evropské půdě. Odpočítáme-li od data německé kapitulace (8. květen 1945) sto dnů nazpět, ocitneme se na přelomu ledna a února 1945. Byl to čas, kdy si hitlerovci mohli připomínat dvanácté výročí nástupu k moci. Slibovali tehdy mocnou „tisíciletou říši“. Nyní už z ní zbývaly jen trosky, ale stále se toho ještě mnoho dělo, především umíraly na frontách i v zázemí statisíce lidí. Posledních sto dnů války je v tomto unikátním knižním projektu zmapováno fakty, analýzami, každodenními zajímavostmi z protektorátu i zahraničí, svědectvími přímých účastníků a silnými lidskými příběhy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Posledních 100 dnů - Pozoruhodné události konce druhé světové války v Evropě