Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia

Kód: 7196325

Úplný název:

Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia (Fuchs Eduard): Ve školním vzdelávacím programu na ctyrletá gymnázia

Autor a popis:

Fuchs Eduard, Prometheus, 72 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia
Tvorba školního vzdělávacího programu je nelehký úkol. Uvedenou publikací se mohou učitelé inspirovat při jeho vypracovávání ve vzdělávací oblasti Matematika a její aplikace v rámci RVP pro gymnaziální vzdělávání. Publikace nepřináší výslednou podobu předmětu matematika ve školním vzdělávacím programu, ale poskytuje materiály, které usnadní učitelům tvorbu tohoto programu. Kromě orientačního návrhu hodinových dotací předmětu a základního rozvržení učiva je pozornost věnována mezipředmětovým vazbám, novým vyučovacím metodám a postupům (např. projektové vyučování, počítačová podoba výuky, diagnostické metody), práci s talentovanými žáky i se žáky se speciálními poruchami učení. Ukazuje možnost dalšího vzdělávání učitelů a nabízí metodickou pomoc při zavádění moderních metod výuky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Postavení Matematiky ve školním vzdělávacím programu na čtyřletá gymnázia