Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO®

Kód: 2513814

Úplný název:

Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO® (Klang Joachim, Albrecht Oliver):

Autor a popis:

Joachim Klang, Oliver Albrecht, Computer Press, 240 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
216 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Chcete díky jednoduchým návodům krok za krokem, které jsou doplněny podrobnými a přehlednými soupiskami potřebných dílů, stvořit z Lega celé město a přivést ho k životu? Hromada Lega je dnes nedílnou součástí inventáře téměř každého dětského pokoje. V pestrobarevných kostkách nacházejí nicméně jisté zalíbení i mnozí dospělí a rádi se nechají svými ratolestmi vtáhnout do hry a skládání. Jakmile se ovšem po prvním nevyhnutelném úklidu ocitnou kostky zpátky v krabici, už většinou chybí to, čeho ostřílení stavitelé Joachim Klang a Oliver Albrecht „nacpali“ naopak do knížky vrchovatě: nápady! Na těchto stránkách vám přinášejí spoustu skvělých námětů, jak z nepřehledné změti kostek vykouzlit celý nový svět. Autoři v knížce ukazují, jak pomocí úplně obyčejných drobných kostek Lega postavit malé modely autíček, vrtulníků nebo třeba elektrických lokomotiv. Při troše trpělivosti, pečlivosti a nadšení z nich můžete stvořit dokonce celé město, v němž nechybí ani obchodní dům a nádraží. Je to zkrátka knížka pro malé i velké, pro mladé i pro ty, kdo mladými zůstali, prostě pro všechny milovníky těch drobných fascinujících kostiček, které nás v životě doprovázejí už po celé generace.

Nahlédnout do Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO® Nahlédnout do Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO®

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO® do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO®.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO® (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO® bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO® doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO®