Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za

Kód: 2474844

Úplný název:

Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za (Čevela Rostislav): Manuál pro praxi v oblasti sociálního zabezpecení a zamestnanosti

Autor a popis:

Čevela Rostislav, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
289 Kč (340 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Mezi lékařskou posudkovou činností v sociálním zabezpečení a činností lékařů v oblasti zdravotnictví existují nemalé styčné plochy. Spolupráce obou lékařských sfér má přitom stěžejní význam pro bezproblémové fungování systémů sociální ochrany. Posudkoví lékaři navazují na práci klinických a praktických lékařů ve všech případech, kdy jde o komplexní řešení problému, který má tři základní aspekty - medicínský, ekonomický a sociální, vsazené do relevantních norem právního prostředí. Všechny výše zmiňované oblasti a mnohé další pokrývá tato moderně pojatá monografie našich předních odborníků. Text je doplněn výstižnými kazuistikami. Recenzovali: prof. MUDr. Petr Brhel, CSc., doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Manuál pro praxi v oblasti sociálního za