Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi

Kód: 2475376

Úplný název:

Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi (Mastiliaková Dagmar): V moderní ošetrovatelské praxi

Autor a popis:

Mastiliaková Dagmar, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
76 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

V současnosti je tato publikace jedinou knihou, která se komplexně zabývá posuzováním stavu zdraví. Její jedinečnost spočívá v zaměření na rozvoj systémových vědomostí a dovedností v oblasti aplikace první a druhé fáze ošetřovatelského procesu (posuzování stavu zdraví a ošetřovatelské diagnostiky). Tyto znalosti rozvíjejí odborné kompetence sester v reálné ošetřovatelské praxi, která využívá moderní informační technologie. Je určená studentům ošetřovatelství a sestrám z ošetřovatelské praxe.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Posuzování stavu zdraví a ošetřovatelská diagnostika v moderní ošetřovatelské praxi