Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu

Kód: 7336830

Úplný název:

Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu (Fincher F. Susanne): 72 kruhových obrazců pro lidi každého věku

Autor a popis:

Fincher F. Susanne, Fontána, 72 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
232 Kč (323 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Vybarvování kruhových obrazců, jež jsou označovány jako mandaly, je tvořivou činností, která nám přináší uvolnění, uzdravení a sebepoznání. Ve své první knize Léčivé mandaly nám autorka představila mandaly, které uspořádala podle jednotlivých dvanácti achetypálních fází - fází krystalizace, která je spojena se završením cyklu růstu. Představte si plně rozkvetlou růži v prosluněné zahradě, z níž se line sladká vůně a šíří se do okolí v lehkém letním vánku. Přesně tento pocit vyjadřuje fáze krystalizace - čas skllízení plodů naší práce, čas uvědomování si a ocenění našich dosažených úspěchů, čas spočinutí v radosti z toho, že se nám podařilo naplnit naši osobní tvůrčí inspiraci. Fáze krystalizace je také obdobím výrazného duchovního poznání, kdy se naše duchovní podstata harmonicky slaďuje s naší fyzickou podstatou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Posvátné mandaly pro harmonii, rovnováhu a duševní pohodu