Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj

Kód: 7252754

Úplný název:

Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj (Arnold Jennifer):

Autor a popis:

Arnold Jennifer, Práh, 200 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 27.5.2018
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

S předmluvou herečky Julie Roberts!

Na světě je jen málo lidí, kteří psům rozumí lépe než Jennifer Arnold. K výchově psů přistupuje laskavě a se soucitem – vyhýbá se výcviku strachem a výcvikovým metodám založeným na nadvládě.

„Pes, který s vámi naváže bezpodmínečné pouto, se vás bude snažit potěšit, a překvapí vás, jak složitá rozhodnutí o svém vlastním chování dokáže zvládnout.“

V této průlomové, přesvědčivé a upřímné knize Arnold ukazuje, že všichni psi – bez ohledu na jejich věk – mohou mít užitek z její patentované metody výchovy založené na vztahu mezi člověkem a jeho čtyřnohým přítelem. K tomu, aby tato osvobozující a revoluční metoda byla úspěšná, potřebujete jediné – lásku.

Jennifer Arnold je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou Canine Assistants, školy pro asistenční psy sídlící v Miltonu v Georgii. Mimo jiné je také autorkou kultovního bestselleru The New York Times Through a Dog´s Eyes (Psíma očima).

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie PŘIPRAVUJEME

 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Potřebují jen lásku - Revoluční přístup k výchově a vzdělávání vašeho psa založený na vzáj