Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě

Kód: 7413316

Úplný název:

Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě (Holmes Marc Taro):

Autor a popis:

Holmes Marc Taro, Zoner Press, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
205 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Jak zachytit shon a krásu života ve vašem městě.

Uvnitř této knihy najdete vše, co potřebujete, abyste se dokázali poprat s náměty od zátiší a architektury až k lidem a rušným pouličním scénám. Spoluzakladatel Urbansketchers.org, umělec Marc Taro Holmes vám pomocí svých vlastních obrazů předvede, jak načerpat inspiraci ze skutečného života a vnést jeho dynamiku a vzrušení do vašeho skicáku. V 15 konkrétních ukázkách vás krok za krokem provede technikami skicování za použití tužky, pera a tuše a také akvarelových barev.

Krásu městského života sice můžete snadno a rychle zachytit na fotografii, určitě vás ale už někdy napadlo, že TOHLE stojí za to nakreslit, protože žádný fotoaparát na světě nedokáže vystihnout tu atmosféru, to kouzlo okamžiku. Během kreslení se nejlépe naučíte znát tvary a proporce lidí a věcí okolo, dokonale pochopíte, jak funguje perspektiva, porozumíte pravidlům kompozice, procvičíte si vizuální paměť, získáte cit pro odstíny a barvy. Tyto znalosti pak můžete báječně využít i při fotografování.

Dokončením kreseb přímo na místě v jediném zátahu získáte svěží a působivé ztvárnění nejen toho, co vidíte, ale i pocitu, který ve vás přítomnost na onom místě vyvolává …vizuální životní příběhy tak, jak je můžete zažít pouze vy. Připojte se k rychle rostoucímu uměleckému hnutí, jehož členy sjednocuje vášeň pro kresbu přímo v ulicích měst, městeček i vesnic.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Tvůrčí nápady

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Tvůrčí nápady / Pouliční kreslíř: Naučte se skicovat přímo na místě