Poutník časem chaosu

Kód: 9065935

Úplný název:

Poutník časem chaosu (Cílek Václav):

Autor a popis:

Cílek Václav, Zeď, 360 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
267 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Stojíme na prahu velké proměny. Neklid zažíváme všude kolem sebe. Co nám ta proměna přinese a kdy přijde, se můžeme jen domnívat. Je dobré si ale uvědomit, že podobné předěly zažívali lidé tisíce let před námi. Ne vždycky musí znamenat katastrofu. Toto přesvědčení Václava Cílka vystupuje z této knížky jako poselství.
Tahle knížka je jedním velkým putováním. Putováním časem, dějinami, světem… Známý geolog a esejista nás provede krajinami svého srdce, krajinami z kamene i myšlenek. Navštívíme jeskyně i dávné civilizace, skalní města i indiány, krásy Čech i Jeruzalém... Podíváme se, kam se ubírá moderní společnost i jaký vliv na ni mají nové technologie. Zamyslíme se, kam se za poslední léta posunula společnost česká. Ale také kde a v čem dnes můžeme hledat krásno a klid. A jak to všechno může souviset. Souvislosti jsou často nečekané a netušené.
V otevřeném rozhovoru s novinářem Janem Dražanem vypráví Václav Cílek poutavě, moudře, s nadhledem i humorem o věcech, kterými se léta zabývá. Stejně tak o svém životě. Vzpomíná, jak chodil do černošské školy nebo jak v dolech málem odpálil spolužáka. Ohlíží se za jednou dlouhou kapitolou svého života, protože – jak sám říká – chce se dívat hlavně dopředu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poutník časem chaosu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poutník časem chaosu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poutník časem chaosu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poutník časem chaosu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poutník časem chaosu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Poutník časem chaosu