Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD

Kód: 5599928

Úplný název:

Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD (kol.):

Autor a popis:

Kol., SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
413 Kč (532 Kč)
  / ks  
koupit
 

Po dva roky vycházely v Supraphonu na jednotlivých CD postupně magické příběhy, opředené kolem tajuplných míst hradů a zámků v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Vždy šlo o kombinaci vyprávěných pověstí s variacemi na lidové písně z nich vycházející, které nahrála kapela Čechomor. Autory úpravy lidových písní jsou Karel Holas a František Černý, v řadě hostů, doprovázejících kapelu Čechomor uslyšíme Cimbálovou muziku Martina Hrbáče a zpěvačku Ewu Farnu. Ta navíc několik příběhů čte. Jejími kolegy ve vyprávění jsou Barbora Hrzánová, Miroslav Vladyka a Radek Pastrňák. Ti všichni umocnili svým vzrušujícím výrazem ve strašidelných příbězích nevyzpytatelnost ukrytých tajemství. V nyní připraveném boxu jsou zkompletována všechna 3 CD, na nichž se mísí v napětí vzbuzující symbioze vyprávění, čerpající z prastarých legend, s písněmi či baladami o strašidlech a mystických záhadách. Připravený komplet tak obsahuje celkem 21 příběhů a 24 písní. Kromě nich vyšel v SUPRAPHONu na jaře letošního roku také samostatný výbor písní Čechomoru z hradů a zámků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Pověsti a písně českých, moravských, slezských hradů a zámků - 3CD