Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo

Kód: 2492557

Úplný název:

Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo (Havelka Emil Václav, Koukal Milan):

Autor a popis:

Havelka Emil Václav, Koukal Milan, Ikar, 352 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Vstupte do světa astrologie. Seznámíte se s charakteristikou reprezentantů každého z 12 měsíčních znamení i tvorbou rozmanitých druhů horoskopů - jízdního řádu našich životů. Přečtete si také o neduzích a nemocech, které mohou zrozence jednotlivých znamení trápit. Nahlédnete také do seznamky s planetami. Hlavně však poznáte až zázračné léčitelské schopnosti astrologa Emila Václava Havelky zvaného český Nostradamus, muže, jenž léčil politiky, bankéře, doktory, policisty, umělce i běžné klienty…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Povídání s hvězdami a bylinkami - Setkání s jedním z 10 nejuznávanějších světových astrolo