Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní)

Kód: 8793822

Úplný název:

Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní) (Hrabáková Hana): aneb Jak prežít tricet let s jedním chlapem (a jednou tchýní)

Autor a popis:

Hrabáková Hana, Machart, 84 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Hana Hrabáková po tom, co s úspěchem publikovala své povídky časopisecky, nyní přichází oslovit čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“. Podtitul povídkové knihy „Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní)“ jasně napovídá, okolo čeho se její humorné texty tematicky točí. A nutno dodat, že ješitného mužského čtenáře většina povídek příliš nepotěší... Ale co naplat? Takový je život a Hana Hrabáková dobře ví, o čem píše. Vždyť jen literárně vypointovala to, co čtenářky také zažívají a co jim život s jejich protějšky někdy naservíruje. Kniha se nesnaží předem se odstřihnout od mužského části čtenářstva. Kdo z pánů má trochu smyslu pro sebeironii a dokáže se na život podívat i z nadhledu, bude se při čtení bavit jistě stejně dobře, jako dámy čtenářky. HANA HRABÁKOVÁ se narodila 23. 1. 1962 v Berouně, otec veterinář, matka účetní. Dětství strávila v Popovicích a na Křižatkách. V Berouně nastoupila do 2. ZDŠ, vystudovala gymnázium a pedagogickou nástavbu. Prošla několika zaměstnáními. Zprvu pracovala jako učitelka v mateřské škole, pět let pak učila ve Zvláštní a pomocné škole v Králově Dvoře, dále působila jako sociální pracovnice v Českém Červeném kříži, kde se podílela na vzniku Azylového domu Berounka, několik let pracovala jako zástupkyně ředitelky Klubíčka, spoluzakládala a vedla stacionář pro postižené klienty. Dvacet let pořádala ozdravné zájezdy u moře pro děti z berounské kotliny. Nakonec se vrátila do školství. Nyní působí jako ředitelka mateřské školy. Jednatřicet let žije se svým manželem na Černém vršku. Mají třicetiletého syna Jiřího. Svoje povídky publikovala s úspěchem časopisecky a nyní se na čtenáře obrací s uceleným souborem krátkých textů doslova „ze života“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní)